Nawiązali współpracę z Schuco – czołowymi niemieckimi producentami drzwi z aluminium premium, wykorzystując swoje produkty do zewnętrznej ramy każdego z drzwi, podnosząc ich właściwości termiczne.

Dzięki dodatkowym częściom możesz stworzyć wszystko, co chcesz dla swojego okna PCV, przychodzać na dział okna PCV w Warszawie Okno PCV, w którym akcesoria są w sprzedaży. Spełniamy każdą zachcianke klientów powiązaną z akcesoriami okna, między innymi zmiana okien i drzwi, zamontowanie z wykończeniem nowych drzwi i okien oraz konserwacja zainstalowanych okien i drzwi, to co robimy znakomicie. Okna PCV w naszej firmie ma długoletnie doświadczenie w pracy z szefami domów oraz branżą budowlaną. Posiadamy dużą gamę elementów mocujących drzwiczki do okien skrzydeł dostępnych w różnych stylach.

Zawieszki do naszych okien oferują regulowane przykręcane okucie, które łączy oba skrzydła i ustawia je w pionie. Łączniki zapewniają szybką obsługę, ale nie potrzebują regulacji. Elementy mocujące skrzydła prostego ramienia oparte są na tradycyjnych wzorach, ale z niewielką regulacją. Podnośniki skrzydeł są zainstalowane na skrzydle wewnętrznym, aby pomóc w podnoszeniu. Potrzebne są dwa podnośniki okna na skrzydło, chyba że okno jest bardzo małym oświetleniem bocznym. Pociągnięcia skrzydła są zamontowane na zewnętrznym skrzydle i pozwalają w ciągnięciu skrzydła w dół, aby zapewnić wentylację. 

Porównaj ceny okien = http://twoje-okna.com/