Wartość u jest skalą tego, jak łatwo ciepło może przechodzić przez materiał. Materiały, które oddają więcej ciepła, mają wyższe wartości współczynnika u, podczas gdy materiały, które przepuszczają przez nie mniej ciepła, mają niższe wartości współczynnika u.

Nie każdy dom przedstawia sposób, w jaki aspirują do życia. Dlatego kupujący przychodzą do nas. Jesteśmy ekspertami we wszystkim w projektowaniu i budowaniu. Od  rozszerzenia twojego obecnego lokalu, całkowitej zmianie pomieszczeń, po projekt odnowy, zarządzamy dla Ciebie całym projektem.Jaki domek jest twoim celem? Myślałeś nad tym. Przeczytaj co wybierają inni.

Nasi specjaliści w projektowaniu nie widzi żadnych przeszkód, prowadzimy tylko do nowych możliwości.

Naszym obowiązkiem jest, aby Państwa wyobrażenie o luksusowym życiu stało się rzeczywistością. Nasze wykształcenie i dokładność gwarantuje, że możemy tworzyć domy, jakie przekraczają granice wyobraźni większości ludzi! Zarządzamy Twoim projektem od koncepcji, poprzez szkicowanie, planowanie, rozbudowywanie, architekturę wnętrz i duże zagospodarowanie terenu za pomocą naszych kolegów z zewnątrz. Bardzo lubimy szkło. Tak bardzo je wielbimy, że dali go do nazwy naszego lokalu! Drobne, współczesne, związane ze sobą przestrzenie mieszkalne są tym, na czym nam zależy. Jest coś współczesnego w budowaniu własnego domu, rysowanego i dopasowanego do Twojego gustu, z obszarami takimi jak tylko chcecie, przeszklonymi oknami, idealnymi schodami i wielką kuchni. Dlatego co dziesiąty lokal w Polsce jest samowybudowany. Mimo to tkwimy w tyle za większością kuli ziemskiej, gdzie nawet jedna trzecia domów jest budowana przez ich właścicieli.

Porównaj ceny okien = http://twoje-okna.com/