Niesamowita siła i bezpieczeństwo
Stal jest najmocniejszym materiałem na rynku okien i drzwi, nieporównywalnym z podobnymi produktami z aluminium. Nasze solidne ramy stalowe przetrwają całe życie, najprawdopodobniej przetrwają w budynkach, w których są zainstalowane.

Szereg okien Clement jest dostępnych z naszym pionierskim systemem wielopunktowego ryglowania – testowanym zgodnie z BS7950, poprawi to bezpieczeństwo Twojego domu.

Długowieczność i niskie koszty utrzymania
Wszystkie stalowe okna Clement Premium są ocynkowane ogniowo i są dostępne w wielu wspaniałych kolorach farb proszkowych Akzo Nobel. Akzo Nobel słusznie jest uznawany za światowego lidera w dziedzinie zaawansowanych powłok powierzchniowych. Oferowane z 10-letnią gwarancją okna te zapewniają średnią powłokę farby o grubości 100 mikronów – standard przemysłowy wynosi 60 mikronów. Wymagająca minimalnej konserwacji Okna i drzwi Clement będą wyglądać oszałamiająco przez wiele lat!

Wszechstronność i eleganckie linie
Elegancja stali jest niedościgniona. Okna Clement mają najcieńszą możliwą linię na rynku, przynosząc dużo światła i piękny wygląd.

Wysoka wydajność cieplna
W Clement nieustannie rozwijamy i aktualizujemy nasze zakresy okienne, abyśmy mogli dostarczać klientom wybór produktów zaprojektowanych dla nowoczesnego życia i spełniających rygorystyczne normy wymagane przez przepisy budowlane. Włączenie tylko najlepszych szyb zespolonych w połączeniu z najnowszymi barierami termicznymi i odpornymi na warunki atmosferyczne skutkuje wysokowydajnymi oknami i drzwiami, które zmniejszą rachunki za energię.

Zrównoważony rozwój
Na całym świecie co roku poddaje się recyklingowi więcej stali niż łącznie papieru, aluminium, szkła i plastiku, więc nie zdziwisz się, gdy dowiesz się, że wszystkie okna Clement wykonane są ze stali w 100% z recyklingu, co czyni je „zielonym” oknem do wyboru dla twojego projektu.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/

http://twoje-okna.com/mazowieckie

http://twoje-okna.com/opolskie

http://twoje-okna.com/podkarpackie

http://twoje-okna.com/pomorskie