Doskonałą jakość oraz odporność na wypaczenie okien wykonanych w systemie zapewnia drewno lite posklejane trójwarstwowo wysuszone do odpowiedniej wilgotności.
 Firmy z branży BPO / SSC w Krakowie oraz Trójmieście odnotowały najwyższy udział popytu w sektorze usług. JLL podsumował funkcjonowanie firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych na głównych rynkach biurowych w Polsce.  W zeszłym roku najemcy reprezentujący sektor nowoczesnych usług biznesowych wynajęli ok. 380 000 mkw., Co oznacza jedną czwartą ogólnego zapotrzebowania w głównych miastach, i ponad 50% popytu na powierzchnię biurową w największych miastach poza Warszawą.
Jest to rezultat bardzo podobny do osiągniętego w 2017 r., Ilustrujący ważną rolę, jaką odgrywają firmy z sektora nowoczesnych usług biznesowych zarówno na rynku usług, jak i polskiej gospodarce. Warto zwrócić uwagę nie tylko na sposób, w jaki firmy z dziedziny BPO / SSC wspierają rozwój dziedziny usług w Polsce, ale również – jak zmieniają jego jakość. Najemcy z działu usług biznesowych poszukują zrównoważonej, współczesnej przestrzeni biurowej, która oferowałaby ciekawy design oraz była zaopatrzona w najnowsze rozwiązania technologiczne, co z kolei przekłada się na zwiększoną podaż takich powierzchni. Dlatego możemy konkurować z największymi rynkami Europy Zachodniej pod względem jakości świadczonych usług.

Usługi serwisu okien – pytanie czy da się na tym zarobić? Czy jest to dobry i dochodowy biznes?

Według informacji JLL najistotniejszy wkład w wynajętej powierzchni biurowej w 2018 r. Miał Kraków – 64% (ponad 130 000 mkw. W formie umów najmu). Drugie miejsce zajmuje Trójmiasto z 57% (prawie 50 000 mkw.), A później Wrocław z 52% (ponad 80 000 mkw.), Gdzie podpisano dwie największe umowy najmu w 2018 r. Największe umowy najmu zostały spisane przez takie firmy jak: IBM (około 18 000 mkw., Wojdyła Business Park Wrocław), Nokia 16 000 mkw. (Green Towers, także Wrocław). Trzecia największa transakcja została dokonana w kompleksie Enterprise Park w Krakowie, w którym Aptiv postanowił odnowić i powiększyć swoją powierzchnię do 15 000 mkw.
JLL jest liderem w reprezentowaniu firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych oraz pierwszą firmą konsultingową, która zauważa możliwości tego sektora jako jednej z najszybciej rozwijających się odnóg współczesnej gospodarki. W zeszłym roku fachowcy z JLL brali udział w transakcjach najmu na mniej więcej 100 000 mkw., Podpisane przez przedsiębiorstwa BPO / SSC, w tym IBM, UBS, Cisco, Standard Chartered Bank (świeży inwestor na rynku warszawskim oraz krajowym), Accenture, Olympus (świeży inwestor we Wrocławiu), Clariant, Ricoh, AstraZeneca , Foss (nowy inwestor w Warszawie), Dentons EMEA Business Services a także sporo innych.
Porównaj ceny okien – http://twoje-okna.com/